Rehabilitacja - RehaTherapy

Therapy
Reha
Title
Przejdź do treści
Rehabilitacja w domu pacjenta
BEZPŁATNIE do 80 wizyt w roku - ZADZWOŃ 609-999-713
Fizjoterapia domowa z RehaTherapy
RehaTherapy to zespół specjalistów w dziedzinie fizjoterapii który dzięki współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia zapewnia Pacjentom wykfalifikowaną pomoc podczas wizyt domowych bez żadnych opłat. Zdajemy sobie sprawę z trudności z przemieszczaniem się osób o znacznym stopniu niepełnosprawności dlatego też staramy się pomóc na każdym etapie naszej opieki nad pacjentem.

Jeśli posiadasz orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności oraz ukończone 16 lat skontaktuj się z nami.
Co zyskujesz
Oczywiście zdrowie jest zawsze najważniejsze, zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy w stanie wyleczyć wszystkich dolegliwości, jednak rehabilitacja prowadzona przez wykfalifikowanego fizjoterapeutę może znacząco poprawić jakość życia naszych pacjentów.
Regularne zabiegi z pacjentami neurologicznymi, ortopedycznymi, onkologicznymi, reumatologicznymi niejednokrotnie całkowicie zmieniają ich życie codzienne, a wykonywanie czynności sprawiających wcześniej trudność staje się o wiele łatwiejsze.
Wizyty naszych specjalistów pozwalają na poprawę ogólnego stanu zdrowia, również poprzez zmniejszenie częstotliwości zażywania np. leków przeciwbólowych.
Oszczędności, możliwości
Każda osoba niepełnosprawna potrzebuje stałej rehabilitacji, nasza opieka ma również pozytywny wymiar finansowy. Korzystając z możliwości otrzymania do 80 całkowicie bezpłatnych zabiegów fizjoterapeutycznych w roku, dodatkowo nie wymagających dotarcia do ambulatorium, zapewniają sobie Państwo duże oszczędności, a niejednokrotnie jest to jedyna możliwość korzystania w rehabilitacji.
Bezpłatnie i profesjonalnie
W naszym społeczeństwie niejednokrotnie spotyka się opinię, że jeśli coś jest za darmo to na pewno nie jest dobre, nic bardziej mylnego, nawet jeśli masz takie doświadczenia, jesteśmy pewni że szybko zmienisz zdanie. Nasi fizjoterapeuci nie tylko posiadają wymagane kwalifikacje oraz prawo do wykonywania zawodu fizjoterapeuty ale, co prawdopodobnie jest nawet ważniejsze, fizjoterapia to dla nich nie tylko praca, to pasja. Dokładamy wszelkich starań by wszyscy współpracujący z nami fizjoterapeuci "kochali" swoją pracę i wykonywali ją, nie tylko z obowiązkowym poszanowaniem godności drugiego człowieka, ale też ze wspomnianą pasją która, co wynika z naszego doświadczenia, przynosi bardzo pozytywne efekty dla pacjenta. Staramy się by wizyta fizjoterapeuty oraz praca z nim była czymś oczekiwanym, co przynosi efekty tak w wymiarze fizycznym jak i terapeutycznym. Dla nas to Pacjent jest najważniejszy.
Centrala
RehaTherapy
Kościuszki 4a
76-230 Potęgowo
NIP: 957-07-45-670
Kontakt
Created with WebSite X5
Chciałbyś skorzystać z bezpłatnej rehabilitacji domowej? - 609-999-713
Wróć do spisu treści